Ακαδημίες

Ακαδημίες

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2006

ΑΡΕΤΟΥ ΖΩΗ

2004

ΒΟΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

2004

ΓΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2009

ΓΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2006

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

2005

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2005

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΚΕΡΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2006

ΓΚΙΟΥΛΕΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΓΚΙΟΥΛΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΚΟΚΤΣΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2007

ΓΚΟΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

2002

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑ

2004

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΖΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2006

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2004

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2007

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2004

ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

2008

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΝΑΣΙΑ

ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 

2004

ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2007

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

2005

ΚΑΝΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΙΑ

2006

ΚΑΝΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2003

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΗ

2005

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

2007

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

2004

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2006

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΠΙΔΑ

2007

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2005

ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2005

ΚΑΡΙΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2006

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2008

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2007

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ

2006

ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2007

ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2007

ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2004

ΚΟΝΤΑΞΗ ΕΛΕΝΗ

2006

ΚΟΡΤΕΣΗ ΣΩΤΗΡΗ

2005

ΚΟΥΚΟΥΜΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2007

ΚΟΥΠΑΡΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

2007

ΚΟΥΡΑΤΖΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

2004

ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2007

ΚΡΙΚΕΛΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2007

ΚΥΡΓΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

2005

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

2004

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

2006

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2005

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΔΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

2004

ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

2008

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2006

ΜΑΛΑΜΑ ΚΩΝ/ΝΑ

2006

ΜΑΛΚΟΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1998

ΜΑΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2006

ΜΑΝΙΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

2004

ΜΑΡΓΙΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2004

ΜΑΡΙΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

2008

ΜΑΣΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ

2004

ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2003

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  

2004

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

2007

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2001

ΜΕΤΖΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

2004

ΜΕΤΖΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΜΗΤΑΚΙΔΗ ΔΑΝΑΗ

2004

ΜΟΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2005

ΜΠΑΚΟΥΡΑΤΖΕ ΑΝΝΑ

2006

ΜΠΟΥΛΙΚΑΝ ΣΕΡΙΟΣ

2003

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2007

ΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2006

ΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2005

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΩΥΣΙΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ

2006

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΝΑΖΙΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

2004

ΝΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

2007

ΝΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2004

ΝΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2007

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

2006

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2007

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2004

ΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2004

ΝΟΥΛΗ ΦΙΛΙΠΠΗ

2004

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

2004

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

2008

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2004

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ

2006

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2008

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2004

ΠΑΠΠΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

2004

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

1998

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

2007

ΠΕΛΚΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2005

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗ ΓΙΩΡΓΟΣ

2005

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2005

ΠΟΥΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2004

ΣΑΒΒΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2004

ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΣΑΠΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΑΧΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

2008

ΣΜΙΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2005

ΣΟΜΟΥΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2006

ΣΤΟΥΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

2005

ΣΤΟΥΠΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2005

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

2004

ΤΑΝΑNΙΔΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

2004

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2004

ΤΖΕΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

ΤΖΙΓΕΡΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

2005

ΤΟΡΩΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2006

ΤΡΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2008

ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2006

ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΦΑΙΗ

2005

ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2008

ΤΣΑΡΜΟΥΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2006

ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2005

ΦΛΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ

2006

ΧΑΙΔΕΥΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

2006

ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2005

ΧΑΛΚΙΑΣ ΜΑΝΟΣ

ΧΑΡΑΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

2006

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2004

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΑ

2002

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

2005

ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ

2002

ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗ ΝΙΚΟΛΑΟ

2006

ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

2005

ΨΑΡΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2007

ΨΗΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΨΗΦΟΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΗΣ

 

Προαγωνιστική

Προαγωνιστικά

 

 

ΚΟΥΡΑΤΖΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

2001

 

ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

2001

 

 

ΜΑΜΕΝΤΛΙ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2001

 

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

2001

 

 

ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

2001

 

ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

2001

 

ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

2001

 

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2001

 

ΟΥΕΡΤΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ

 

2002

 

 

ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

 

2002

 

 

ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΧΙΝΗΣ

 

2002

 

 

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΚΙΟΛΔΕΛΗΣ

 

2002

 

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ

2002

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2002

 

 

ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ

2002

ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ

 

2002

 

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

2002

 

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΘΟΞΟΙΔΗΣ

2002

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

 

2002

 

 

ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ

 

2002

 

 

ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ

2002

 

ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2003

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

 

ΚΑΚΑΜΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2003

 

ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2003

ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

2003

ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2003

ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2003

ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ

2003

ΣΥΜΕΝΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

2003

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

ΣΟΥΡΑΒΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

2001

 

 

ΚΑΛΑΤΖΕ ΑΝΝΑ

2001

 

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2001

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

2001

 

ΑΝΝΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

 

2002

 

 

ΕΛΕΝΗ ΧΟΥΖΟΥΡΗ

 

2002

 

ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΗΛΙΑΝΙΔΟΥ

 

2002

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΑΓΓΙΛΗ

2002

 

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

2002

 

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2003

 

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΖΕΤΑ

2003

 

ΔΑΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

2003

 

ΜΑΡΙΕΤΗ ΜΥΡΤΩ

2003

 

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΡΙΣ

2003

 

ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2003

 

ΚΟΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2003

 

ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

2003

 

ΜΑΡΙΩΓΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

2003

ΜΠΑΡΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2003

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2003

ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΕΛΕΝΑ

2003

ΣΙΩΜΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

2003

 

Διακριθέντες

Κολυμβητές που συμμετείχαν στην εθνική ομάδα και κατέρριψαν πανελλήνια ρεκόρ

 

 

Παντελαντωνάκης Γιάννης

 

Πρωταθλητής Ευρώπης στα 3.000 μέτρα ομαδικής κολύμβησης στην ανοικτή Θάλασσα Porek  Κροατίας το 2009

 

Χρόνης Αθανάσιος

 

Πρωταθλητής Ευρώπης στα 3.000 μέτρα ομαδικής κολύμβησης στην ανοικτή Θάλασσα Porek  Κροατίας το 2009

 

Αραμπατζής Ανέστης

8ος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα  Εφήβων Monterrey Mexico 2008

6ος στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων Beograd Serbia 2008

Πανελλήνιο ρεκόρ 4Χ100 Ελεύθερο Εφήβων το 2008

1ος Βαλκανιονίκης  Βάρνα 2008

2ος Βαλκανιονίκης Αθήνα 2007

Συμμετοχή σε διεθνείς διοργανώσεις

Αγώνες Μαύρης Θάλασσας Τραπεζούντα 2007

Αγώνες Νοτιανατολικής Ευρώπης Θεσσαλονίκη 2007

Multination cup Κύπρος 2008

Οκταεθνείς Αγώνες Παρίσι 2008

Πανεπιστημιάδα Βελιγράδι 2009

 

Γεωργίου Χαράλαμπος

7ος στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων Prague 2009

Πανελλήνιο ρεκόρ εφήβων 200 Πεταλούδα (πισίνα 25μ) 2009

Multination junior Λωζάννη 2007

Comen cup Larnaka Κύπρος 2007

 

 Χαλκιάς Δημήτρης

Συμμετοχή στους Πανευρωπαϊκούς αγώνες Εφήβων Beograd 2008

Πανελλήνιο ρεκόρ 200 πεταλούδα παμπαίδων Α  Αθήνα 2005

 

Σαχπαζίδης Τάσος

21ος στους Πανευρωπαϊκούς αγώνες Εφήβων Open Water Navia 2011

Κάτοχος του Ελληνικού ρεκόρ του Τορωναίου κόλπου

 

Κιτσούλης Χρήστος 

Συμμετοχή στο multination cup Κέρκυρα 2012 

Συμμετοχή στο multination cup Κίεβο 2013

Συμμετοχή στους Βαλκανικούς αγώνες Εφήβων Λάρισα 2013

 

Ραυτοπούλου Φιλιώ

Συμμετοχή στο Multination cup Netania,Israel 2015

3 χρυσά,1 ασημένιο,1 χάλκινο στους Βαλκανικούς αγώνες Νέων-Νεανίδων 2015 (Οραντέα,Ρουμανία)

Συμμετοχή στους 1ους Παράκτιους Μεσογειακούς αγώνες  Ανοιχτής θάλασσας Ανδρών-Γυναικών 2015(Πεσκάρα,Ιταλία)

 

Αποστόλου Γεωργία

Συμμετοχή στο Comen Cup (Μεσογειακό κύπελλο) στην Αλεξανδρούπολη

 

Χαρατάσος Χρήστος

Συμμετοχή στους 1ους Παράκτιους Μεσογειακούς αγώνες Ανοιχτής θάλασσας Ανδρών-Γυναικών2015 (Πεσκάρα,Ιταλία)

 

Κρητικού Παρασκευή

Συμμετοχή στους 1ους Παράκτιους Μεσογειακούς αγώνες Ανοιχτής θάλασσας Ανδρών-Γυναικών 2015(Πεσκάρα,Ιταλία)

 

 

 

Αγωνιστική

Διαβάστε περισσότερα: Αγωνιστική