Όλοι μαζί, πιο Δυνατοί!

                                                                                                 Με τον καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε το Σαββατοκύριακο στην πόλη της Πτολεμαΐδας, για την ΠροΑγωνιστική ομάδα του Ηρακλή.

Μια πολύ δυνατή παρουσία στους 9ους Πτολεμαικούς αγώνες, με τα παιδιά να επιστρέφουν με 33 μετάλλια και με την καλύτερη δυνατή ψυχολογία για τους Χειμερινούς αγώνες, που είναι και ο πρώτος μεγάλος στόχος της χρονιάς.

 Αξίζει να σημειωθεί ότι τα παιδιά γυρίσανε πιο δεμένα και πιο φίλοι μεταξύ τους, κάτι που έδωσε μεγάλη ευχαρίστηση στους προπονητές.

Να σημειωθεί επίσης πως κάποια παιδιά με την θέληση που έχουν μέσα τους, αγωνίστηκαν με πολύ πάθος σε κάποια από τα αγωνίσματά τους με πυρετό και τους αξίζουν πολλά μπράβο.

Eπίσης η ομάδα μας βραβεύτηκε ως η 3η ομάδα σε χρυσά μετάλλια.

 

Next Stop Χειμερινοί Αγώνες 9-10-11 Μαρτίου.

 

Οι μεταλλιούχοι:

Κόκκινος Βαγγέλης 1ος 50 πρόσθιο , 3ος 100 ελεύθερο.

Ανδρεάδου Ευγενία 3η 100 μέτρα ελεύθερο.

Ανδρεάδης Κωνσταντίνος 1ος 50 ελεύθερο, 3ος 100 ελεύθερο, 2ος 4x50 Μ.Ο και 2ος 4x50 ελεύθερο.

Μανίκας Λάζαρος 3ος 50 πρόσθιο, 2ος 4x50 Μ.Ο και 2ος 4x50 ελεύθερο.

Κατσαρός Παναγιώτης 2ος 4x50 Μ.Ο και 2ος 4x50 ελεύθερο.

Γιάννεβ Γιώργος 2ος 4x50 ελεύθερο.

Κυργάκης Γιώργος 2ος 4x50 Μ.Ο

Κατόγλου Παναγιώτης 1ος 200 Μ.Α, 2ος 50 πεταλούδα, 2ος 100 πεταλούδα, 2ος 4x50 Μ.Ο, 2ος 4x50 ελεύθερο.

Κατόγλου Κωνσταντίνος 3ος  50 ελεύθερο, 2ος 4x50 Μ.Ο, 2ος 4x50 ελεύθερο.

Τούλας Δημήτρης 3ος 100 πεταλούδα, 2ος 200 Μ.Α, 2ος 4x50 Μ.Ο.

Χαλκιάς Μάνος 2ος 400 ελεύθερο, 2ος 4x50 Μ.Ο, 2ος 4x50 ελεύθερο.

Γιαννακούδης Βάιος 3ος 50 ύπτιο, 2ος 4x50 Μ.Ο, 2ος 4x50 ελεύθερο.

Κόκκινος θανάσης 1ος 100 πρόσθιο, 2ος 50 πρόσθιο, 2ος 200 πρόσθιο, 1ος 4x50 Μ.Ο, 1ος 4x50 ελεύθερο.

Στεφόπουλος Θοδωρής 1ος 50 ελεύθερο, 1ος 100 ελεύθερο, 2ος 200 ελεύθερο, 1ος 4x50 Μ.Ο, 1ος 4x50 ελεύθερο.

Παπαγεωργίου Δημήτρης 1ος 200 Μ.Α, 2ος 100 πεταλούδα, 1ος 4x50 Μ.Ο, 1ος 4x50 ελεύθερο.

Μπουρούδης Γιάννης 3ος 50 ελεύθερο, 1ος 4x50 Μ.Ο, 1ος 4x50 ελεύθερο.

Μάλαμα Κωνσταντίνα 2η 100 πεταλούδα, 3η 50 πεταλούδα, 2η 4x50 Μ.Ο, 3η 4x50 ελεύθερο.

Ρίγγα Άννα 2η 4x50 Μ.Ο, 3η 4x50 ελεύθερο.

Τρυφωνίδου Ελένη 2η 4x50 Μ.Ο, 3η 4x50 ελεύθερο.

Σκούρα Δήμητρα 3η 4x50 ελεύθερο.

Τσιόλα Χρύσα 2η 4x50 Μ.Ο.

 

Πολλά Μπράβο σε όλους.